SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) ve Faydaları

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) ve Faydaları

Günümüzde son teknoloji yazılımlar işletmeler için büyük bir fırsat niteliğindedir. İşletmeler için gerekli olan altyapı ve güvenlik ihtiyacı bulut tabanlı yazılımların çıkışıyla birlikte büyük bir oranda giderilmiştir. İşletmeler internet üzerinden üye olup hemen kullanabilecekleri, zamandan tasarruf edebilecekleri ve fiziki bir aktivite gerektirmeyen SaaS çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

SaaS çözümleri tıpkı bir sosyal medya uygulaması gibi kullanılabilen, kolaylıkla hesap açıp üye olabildiğiniz bulut tabanlı yazılım sistemleridir. Bu tür yazılımlar maliyetleri önemli ölçüde düşürebilir ve iş çözümlerinizde size büyük bir katkı sağlayabilir. Günümüzde bulut tabanlı yazılımlar finans, insan kaynakları, satın alma ve tedarik zinciri gibi alanlarda size çözümler sunar ve bu alanları birbirine bağlantılı duruma getirir. Bulut tabanlı yazılımların faydalarını incelemek istersek:

• Bulut yazılımları herhangi bir manuel kurulum gerektirmeden hızlıca kullanabilirsiniz,

• Ön maliyetleri azaltabilirsiniz,

• Verilerinizi daima güncel bir bulutta saklayabilir, kendinize ait bir hesap oluşturabilirsiniz,

• Kullandığınız yazılımın gelişimini ve size olan katkılarını birebir deneyimleyebilir ve öngörülemeyen hataları önceden tespit edebilirsiniz,

• Günler, haftalar veya aylar yerine saatler içerisinde işletmenizi sisteme aktarabilirsiniz ve çalışmaya başlayabilirsiniz,

• En güncel sistemlere ve modern trendlere sahip olmuş olursunuz,

• Otomatik yazılım güncellemeleri ve rutin bakımları sağlarsınız,

• İşletmenize ait kolay kişiselleştirme yöntemlerine ulaşırsınız,

Kısaca SaaS, modern zamanların iş yükünü hafifletmek ve şirket içi uygulamalara yeni bir fırsat getirmek için müşterilere sunulan rasyonel bir inovasyon modelidir.

Costifier da bulut tabanlı kullanılabilen, müşterilerine daima güncel materyalleri sunan modern bir maliyet yazılımıdır.

Costifier , teklif süreçlerinde zaman/maliyet döngüsünü en optimal şekilde kullanıcılarına sunar. En geniş tanımıyla Costifier, teknolojinin yazılımla bütünleşmesiyle birlikte ortaya çıkan, üretilecek/tedarik edilecek olan ürünlerin yüksek doğrulukta ve hızlı bir şekilde hesaplanmasını sağlayan bir yapay zekâ yazılımıdır. Üretim sürecinin yanı sıra satın alma süreçlerinde de sistematik bir ilerleyiş Costifier ile mümkündür. Costifier ile bu süreçleri kısaltabilir, satın alma planı oluştururken en doğru kararları alabilirsiniz. Ayrıca Costifier ile daha teklifleri almadan her üretici için en optimal ve rasyonel maliyet öngörüsünü elde edebilirsiniz. Böylece tedarik zincirinizin sorunsuz ilerlemesi için gereken tüm kriterleri elde etmiş olursunuz.

İşletmenizi makine öğrenmesi ile kararlı bir duruma getirebilir, güvenli bir şekilde verilerinizi bulut tabanlı veya cihaz üzerinden buluttan bağımsız bir biçimde oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi ve etkili bir yazılım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.